grill elektryczny ogrodowy opinie

grill elektryczny ogrodowy opinie

Tuńczyk Kalorie - Czy Tuna dobre dla diety

Udając się na dietę musimy być bardziej selektywne o rzeczach, których umieszczone w naszych ustach. A jeśli chcemy schudnąć powinniśmy być bardzo uważny na ilość kalorii, które spożywamy. Dlatego chcę mówić o tuńczyka. Konserwy z tuńczyka jest już od ponad wieku i szybko stał się bardzo popularny. Obecnie można znaleźć tuńczyka w innych formach, podobnie jak w sushi, ale to jest inny rodzaj tuńczykiem. Rodzaju, że będę recenzję tutaj jest tuńczyk biały, który jest regularny biały tuńczyk z puszki znajdziesz w lokalnym sklepie spożywczym. Podobnie jak inne ryby, tuńczyk zawiera wysoki poziom białka, co sprawia, że ??jest to dobry substytut mięsa tłuszczowych w diecie.

grill elektryczny ogrodowy opinie

że głównym rozróżnienie musisz upewnić się, że istnieje duża różnica między tuńczyka w puszkach w wodzie i tuńczyka w puszkach w oleju. Jak widać, liczba kalorii tuńczyka jest znacznie wyższe, gdy konserwy w oleju. Spójrzmy na niektóre dane żywienia: Porcja konserw z tuńczyka w wodzie, ma około 90 kalorii na puszki (co jest 165g, co czyni go około 55 kalorii na 100 g). Spośród tych 90 kalorii, tylko 10% pochodzić z tłuszczu i nic z tego nie jest nasycony (tłuszcz nasycony jest rodzaj tłuszczu, który chcesz uniknąć w celu zapobiegania chorobie serca i zator tętnicy). Cała reszta 90% pochodzą z białek, o 20g białka w puszce, co jest ważne, aby zachować zdrowe ciało i działa (zwłaszcza jeśli pracuje).

grill elektryczny ogrodowy opinie

Tuńczyk z puszki w wodzie ma prawie żadnych węglowodanów, co tak zawsze. Z drugiej strony, porcja konserw z tuńczyka w oleju ma około 330 kalorii na puszki (około 200 kcal na 100 g), nawet po usunięciu oleju. Obejmuje 14,4 g tłuszczu (około 20% procent niej nasycony). Jeśli to nie brzmi tak dobrze, to dlatego, że tak naprawdę nie jest. Gdy w oleju z puszki tuńczyka kalorie są znacznie wyższe.
napisane przez: