grill ogrodowy z kamienia polnego

grill ogrodowy z kamienia polnego

World Famous Rynki i Bazar na

Koszyk jest przeszłość razem preferowane przez prawie każdej kobiety na świecie, a sporo ludzi. Niektórzy mówią, że nie ma nic aż tak porywające jak zakup czegoś nowego i błyszczące; lub wyjątkowe i niezwykłe nabycia, znajdujący się w rogu ćpuna wyglądających straganie. Rynki wszędzie port ukryte skarby, tylko czekają, aby znaleźć.

Od rynki hurtowe sprzedam duże ilości towarów do sprzedaży detalicznej, do suki tunelu, w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, nie ma nic bardziej ekscytującego jako znalezisko na rynku. Ale gdzie świat jest najlepszym miejscem do spróbowania przysmaków rynków, bazarów i targowisk?

Londyn

Nie ma nigdzie na świecie nie ma tak ciekawą tablicę rynków, z hurtowym rynku mięsnym Smithfield do owoców i warzyw w New Covent Garden, do wielu ubrań, gospodarności i zabytkowych rynków. Londyn ma wszystko.

Znalezienie najlepsze Londyn ma do zaoferowania jest nie lada zadaniem, gdyż istnieje wiele niesamowitych rynki sprzedające odzież, akcesoria i bibeloty. Istnieją duże rynki, takie jak Borough Market, średnie rynki takie jak Petticoat Lane i małych rynkach takich jak Dover Street Market. Ale dwa szczególnie wyróżniać, Portobello Road i Camden rynkach. Oba są synonimem kultury młodzieżowej i mody. Camden Markets jest 4 najczęściej odwiedzaną atrakcją Londynu, jej rynki sprzedaje wszystko, od bric-a-brac i rzemiosła do fast food. Portobello Road w modnej dzielnicy Notting Hill jest idealnym miejscem dla rocznika odzieży i antyków.

Marrakesz, Maroko

Maroko słynie z tradycyjnych rynków, a żadna nie jest bardziej szanowany niż w Marrakeszu, który ma największy tradycyjnych Souk w kraju.

Djemaa el Fna, jednym z najbardziej ruchliwych rynków w Afryce jest sposobem życia dla mieszkańców i źródłem zdumienia dla zwiedzających.

napisane przez: