grill ogrodowy landmann 11390f opinie

grill ogrodowy landmann 11390f opinie

Nadal można jeść zdrowo jada w restauracjach

Jeśli jedzenie jest coś zrobić na specjalne okazje to szkodzi porozpieszczać, ale jeśli zjeść regularnie czym ważne jest, aby wiedzieć, ile kalorii dolotowe. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w swoim dążeniu do zdrowego odżywiania się, gdy jedzenie na zewnątrz.

1. Jeśli masz do sałatek lub sos, a następnie zamówić ją na stronie, a nie na posiłek. W ten sposób będziesz mieć większą kontrolę nad tym, jak długo go jedzą.

2. W przypadku zamawiania danie makaron wybrać jedną z sosem na bazie pomidorów. sos na bazie pomidorów jest znacznie zdrowsze niż ich odpowiedniki na bazie śmietany, ponieważ zawierają mniej tłuszczu i mniej kalorii.

3. Jeśli spożywa się alkoholu kolejność szklankę wody lub soku w między napoje. Nie tylko będzie to przyjazne dla ciała, ale pomoże z kaca też.

4. Nie można zjeść bez zamawiania pyszny deser prawo? Jeśli po prostu nie może się oprzeć te ciastka to dlaczego nie spróbować dzieląc jedną z znajomego lub członka rodziny.

grill ogrodowy landmann 11390f opinie

5. Zupa może być wielki apetyt, ponieważ są one smaczne, może wypełnić cię i są bardzo mało kalorii. Jednak przy wyborze twoja zupa wybrać jedną z bazie warzyw zamiast kremu na bazie.

6. salsa może być smaczne i pożywne polewa na kurtkę ziemniaka. Przy zamawianiu Twój pieczony ziemniak wybrać salsą pomidorową zamiast masła lub sera.

7. To może być bardzo proste do ponad pobłażać podczas jedzenia na zewnątrz. Pamiętaj, aby słuchać swojego ciała i kiedy czujesz się pełny przestać jeść. Jeśli nadal masz resztki jedzenia na talerzu, zawsze możesz poprosić kogoś, by zakończyć ją, dzięki czemu można zabrać go ze sobą do domu.

8. Po wyborze posiłek z menu patrzeć na jedzenie, które jest z grilla, gotowane na parze, pieczone lub gotowany, jak to wszystko zdrowsze niż smażone lub pieczone. Smażone jedzenie jest gwarancją zawierają dużo tłuszczu lub oleju. Trzeba mieć również zwrócić uwagę na desery, które są dania na bazie owoców i warzyw, które zawierają niepożądane.

9. Odbiór posiłków, które zawierają produkty pełnoziarniste, takie jak chleb pełnoziarnisty i brązowy ryż. Jeśli masz bułki lub chleb na boku, a następnie spróbuj je jeść proste. Dodając masło i olej do tych elementów ich pełne kalorii i tłuszczu.

10. Na koniec pamiętaj, że jest OK, aby zafundować sobie i teraz znowu. Ale jeśli następnie wybierz mniejszą porcję, podziel się z przyjacielem lub wziąć trochę do domu z tobą później.

napisane przez: