grill ogrodowy betonowy z wedzarnia

grill ogrodowy betonowy z wedzarnia Popełniłem gafę najgorszy w porównaniu co mi chodzi, że "Bóg" miał długie włosy. Oczywiście mam na myśli "Jezus" miał długie włosy. Nigdy nie słyszałem, koniec tego.

Na początku czułam się upokorzona przez krytyków, którzy napisali w, i zrobił artykuł o moim artykule w spokoju. Pamiętam, że jeden z krytyków pt swoim artykule lub litera "Długie Włosy, Porównanie głupie." Ten krytyk skarcił mnie w górę iw dół. Ale zauważyłem jedną dobrą rzeczą w tym wszystkim - w czasie, zacząłem cieszyć się krytyki. To sprawiło, że popularny w papier gazetowy. I został zauważony - ale czasem w głupim świetle. Dowiedziałem kolejną lekcję z tego - napisz lepiej i lepiej sens w inteligentny, dojrzały styl. Moja nowo odkryta styl pisania dojrzałych artykuły na tematy dyskusyjnych mnie intrygował.

Teraz czterdzieści lat później, lubię pisanie potężnych artykuły w internecie. Kiedy stał się alkoholikiem, moją ambicją napisać zaginął. To już nie przypadła mi do gustu. Kiedy wytrzeźwiał, nie było tak wiele w moim życiu o czym pisać. Zacząłem również połączyć z moich czytelników na tematy, takie jak alkoholizm, narkomania, samobójstwa, złości i żalu.

Teraz czuję się powrót z odnowioną ambicji. Staram się pisać moje historie, aby pomóc ludziom poczucie, że nie są sami w tym, jak się czują. Czuję się jakbym oddźwięk, udało mi się osiągnąć sukces i szczęście. Pisanie może być tak silny. Nie ma jednak jedną wadę - trzeba umieścić znak na moim klamki pokojowe, które brzmi: "Nie przeszkadzać, pisanie w toku."

Earl D. Erickson jest niezależny pisarz. Uwielbia pisanie w internecie i EzineArticles.com On szczególnie lubi pisać artykuły nostalgiczne i inspirujące. Uwielbia pisać prawdziwe historie. Obecnie pisze książkę o swoich zmaganiach z alkoholu, narkotyków, depresję, samobójstwa i żałoby. Jego książka jest uprawniony, niewyraźne widzenie: Diary of niepoprawnym alkoholowych.

napisane przez: