hecht grill ogrodowy sentinel minor

hecht grill ogrodowy sentinel minor

Odwiedź Pasadenie w Kalifornii

Nikt nie myśli o mieście Pasadena, Kalifornia, chyba że jest to Rose Bowl i Rose Parade czasu, z wyjątkiem Los Angeles County mieszkańców i ludzi, którzy słyszą piosenkę "Little Old Lady From Pasadena".

hecht grill ogrodowy sentinel minor

Gdy turyści myśleć o wizyty w Kalifornii są najczęściej myślę o pójściu do Disneylandu lub miastach, takich jak Los Angeles i San Francisco czy miast plaży jak Long Beach, Monterey, Newport Beach, San Diego, Santa Monica, itp .. Bardzo niewielu z nich myśli o wizycie lub przebywa "małe miasta" Pasadena i jest to duży błąd.

hecht grill ogrodowy sentinel minor

Bez względu na to, czego szukasz w wakacje i co chcesz zrobić, można go znaleźć w lub w pobliżu Pasadena. Samo miasto ma ponad czterystu (400) restauracje, które serwują amost każdy rodzaj żywności, które można sobie wyobrazić, kilkadziesiąt galerii i antykwariatów, znakomite muzea takie jak biblioteki Huntington i Norton Simon Museum of Art, hotele wszystkich kategorii od tanie motele do Ritz Carlton, kluby nocne i kluby komediowe, piękne domy z ogrodami, które można zobaczyć podczas jazdy przez miasto, ponad dwieście (200) kościołów, Galore handlowe i wiele więcej.

Góry, kurortów narciarskich, plaż i pustyni, jak również Disneyland, Knotts Berry Farm, Magic Mountain, akwarium morskie, Getty Museum, itp są w odległości pół do jednej godziny. Odwiedź Hollywood czy Beverly Hills. Downtown Los Angeles jest tylko dziewięć mil od centrum Freeway Pasadenie. Odwiedź Arboretum, ogrody botaniczne lub zoo w Los Angeles. Take w Dodger Lakers, Clippers, Kings lub Galexy gry (wszystkie miejsca są mniej niż piętnaście (15) mil od Pasadena). Weź udział w wyścigu koni w Santa Anita, przejdź do jednego z największych w Kalifornii swapu spotyka się w Rose Bowl lub po prostu usiąść w restauracji na świeżym powietrzu, w słynnym "Old Town" Pasadena i obserwować ludzi.

napisane przez: