grill ogrodowy betonowy castorama

grill ogrodowy betonowy castorama

Tour Las Vegas i odkryć więcej niż tylko kasyna

Rezerwacji wycieczki w Las Vegas może otworzyć możliwości do więcej niż po prostu odwiedzić kilka kasyn i łapanie nocne pokazy, choć te nadal są ciekawe rzeczy do zrobienia podczas wizyty w Vegas. Co jeszcze można zrobić, niż siedzieć przy stole blackjacka lub automacie? Cieszę się, że pytasz. Spójrzmy.

Las Vegas (często skracane do nieformalnie "Vegas") jest jednym z najbardziej dynamicznych miast świata. To "na nowo" się jako znanego na całym świecie wakacje, zakupy, rozrywki, hazardu i przeznaczenia. W skrócie, jest stała hotspot dla restauracji, znicze sprzedaż hurtowa wakacje i zakupy na przestrzeni lat. Znacznie więcej niż tylko kasyn.

Wielki Kanion

grill ogrodowy betonowy castorama

Dla kwestionowana geograficznie będziesz zadowolony zauważyć, że wizyty w Grand Canyon jest dostępne, gdy na wycieczkę w Las Vegas. Park został założony w Grand Canyon National Monument w 1908 roku przez prezydenta Theodore Roosevelt, i stał się parkiem narodowym w 1919 roku.

Grand Canyon odwiedzamy dziś jest darem od przeszłych pokoleń. Jest to ogromny kanion wyrzeźbiony w ciągu kilku milionów lat przez rzekę Kolorado. Jednym z najbardziej spektakularnych przykładów erozji gdziekolwiek na świecie, Grand Canyon nie ma sobie równych w niezrównanych widoków, jakie oferuje zwiedzającym na obręczy. Odwiedź południowej krawędzi Wielkiego Kanionu i zobaczyć, gdzie się te wszystkie świetne zdjęcia na kartach pocztowych, lub na wycieczkę Śmigłowiec 4000 stóp w dół do podstawy i piknik.

Podczas gdy tam można trochę czasu, aby zbadać niektóre American Indian ziemi. Wielki Kanion jest jednym z najbardziej popularnych miejsc kempingowych i pieszych, a to więcej niż 217 mil długości. W najwęższym miejscu to zaledwie 4 mile w poprzek, a niektóre kawałki nim rozciągnąć ziewanie 18 mil szerokości. Spróbuj swoich sił w Whitewater, albo spokojne wody, rafting na rzece Kolorado, która płynie wzdłuż podstawy tego wspaniałego kanionu.

napisane przez: