grill ogrodowy murowany jak zbudowac

grill ogrodowy murowany jak zbudowac

Nie przeszkadzać - Writing in Progress

Zapis musi być samotny zawód. Zmarły prezydent John Fitzgerald Kennedy, mogą twierdzą, że punkt. Powiedział kiedyś: "prezydentura jest samotna praca na świecie." Nie mogę nic samotny niż pisanie wyobrazić.

grill ogrodowy murowany jak zbudowac

Kiedy piszę, czasem czuję się odizolowany i samotny. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem w stanie napisać, gdy są ludzie w tym samym pomieszczeniu. Jestem oderwany od wszelkich godnych i twórczych pomysłów. Czuję potrzebę, by być sam. Czasami zapominam zjeść lub wyjść piżamie. Nie będę odebrać telefon, czy dzwonek do drzwi. Podziwiam pisarzy, które można pisać z małej rozproszenia. Nie jestem jednym z nich.

Najlepsze pomysły muszę pisać, znajdź mnie w najgorszych warunkach, takich jak moczenie w wannie lub pod prysznicem. Czasem marzy o wodoodporny tablicy w mojej łazience. Czuję, że jestem w stanie ponownie uchwycić ten moment. I zapomnieć, gdzie mój twórczy pęd przerwano, bo wyparować z prysznicem. Jest to tylko jeden z wielu przykładów.

grill ogrodowy murowany jak zbudowac

Najbardziej wygodne miejsce piszę najlepiej jest na moim łóżku z moim komputerze przenośnym. I przejść całą drogę w komfortowych warunkach. Moje łóżko ma najlepsze rekwizyty wyobrażalne. I umieścić klinowego poduszkę TV za moimi plecami, I miejsce mojego laptopa na regulowanym pasku biodrowego, więc mogę osiągnąć właściwe nachylenie łatwo dziobać klawiaturze. I upewnij się, że mam dużo wody butelkowanej przy moim boku. Mam telefon bliską przy moim boku. Mogę zdecydował się zignorować lub odpowiedzieć. I dostarczamy sobie piórem i pad, w przypadku opóźnień i mój komputer zawiesza się. Wtedy mogę wcisnąć wszystko na bok i zdrzemnąć jeśli jestem nękany przez pisarza bloku. To nie zdarza się zbyt często.

Kiedy stają się świadomi tego, jak czuję się samotna, jestem czasami w stanie skoncentrować się na moim telewizorze przy niskim poziomie głośności.
napisane przez: