grill ogrodowy profi + wedzarnia 0040

grill ogrodowy profi + wedzarnia 0040

Nie pozwól SAD Make You Sad

Czy kiedykolwiek czułeś się podczas zimowych miesięcy, kiedy dni są krótsze i jesteś w środku więcej? Można było odczuwalne objawy SAD - sezonowe zaburzenie afektywne. SAD to rodzaj depresji, która uderza większość ludzi, jak zmiana pór roku, szczególnie w okresie zimowym. Dla niektórych SAD może być nie więcej niż lekkim przypadku Zimą bluesa. Ale niektórzy ludzie mogą znaleźć SAD być ciężkie i bardzo wyniszczające - wpływając na ich ogólną jakość życia. Znaki SAD obejmują zmiany wzorach spania, węglowodanów pragnienia, unikanie interakcji społecznych i innych objawów depresji.

grill ogrodowy profi + wedzarnia 0040

Ponieważ SAD może być ciężkie, należy skonsultować się z lekarzem, jeśli czujesz, że są wyjątkowo wpływem zmiany sezonu. Jeśli nigdy wcześniej nie doświadczył tych blues Zimowy czas wcześniej, co chcesz, aby wykluczyć innych przyczyn tego stanu rzeczy, jak niedoczynność tarczycy. Chociaż lekarz może zaoferować sugestie co do leczenia, w tym leczenia lub leków, istnieje wiele w domu, holistyczne produkty i metody, które mogą pomóc w naturalny sposób łagodzi objawy SAD lub pomagają zmniejszyć jego skutki. Rzućmy okiem na każdej z nich.

Terapia Światłem

grill ogrodowy profi + wedzarnia 0040

Wiele podejrzewają, że główną przyczyną SAD jest zmniejszenie światła, które występuje ze zmianą pory roku. Chociaż może to być zimno, że to dobry pomysł, aby spędzić trochę czasu na zewnątrz każdego dnia, w słońcu. Naturalne światło słoneczne jest najstarszym i najlepszym sposobem łagodzenia SAD. Inną opcją jest, aby pole światła lub lampy, które reprodukuje pełne spektrum, która pochodzi ze światła słonecznego. To stymuluje aktywność biochemiczną w mózgu, które pomagają w leczeniu różnych objawów.

Kasetka lub podłogowe lampy do terapii światłem są dobrymi rozwiązaniami. Można usiąść pod nimi na kilka godzin każdego dnia pracy lub czytania i uzyskać ekspozycję na pełnym spektrum światła potrzebuje organizm.
napisane przez: