grill ogrodowy hamburger instrukcja

grill ogrodowy hamburger instrukcja

Odwiedź California Santa Barbara

Półtoragodzinny kilka mil na północny zachód od Los Angeles leży pięknej plaży miasto Santa Barbara w Kalifornii, gdzie znajdują się jedne z najczystszych i najlepiej utrzymanych plaż na zachodnim wybrzeżu.

Miasto Santa Barbara, który obejmuje Nadzieja Ranch i Montecito liczy około 90.000 (nie licząc studentów, którzy przebywają w UC Santa Barbara.) Jeszcze obsługującego miliony turystów każdego roku. Mieszkańcy miasta są w przeważającej części, przyjazny, uprzejmy i pomocny, miasto jest czyste, a dzięki dobrze egzekwowane wydziału anty graffiti, praktycznie wolne od graffiti. wskaźniki przestępczości są niskie, a policja jest uprzejmy i chętny do pomocy w cokolwiek, czego potrzebujesz. Czy jesteś samotnym podróżnikiem, podróżujących z przyjacielem lub współmałżonkiem lub biorąc całą rodzinę, Santa Barbara jest doskonałym miejscem.

grill ogrodowy hamburger instrukcja

Jest coś dla każdego w lub w pobliżu Santa Barbara. Relaks na plaży, cieszyć się z życia nocnego na ulicy członkowskim lub w sąsiednim Isla Vista, dysk ostatnich wielu milionów domów dolara w Montecito i nadziei Ranch, wziąć w symfonii w Teatrze Arlington, odwiedzić Muzeum Sztuki, zwiedzanie Mission, pójść do zoo lub skorzystać Ogrody Botaniczne i Muzeum Historii Naturalnej, ryby off Stearns Wharf, przejdź wędkarstwo sportowe lub wielorybów, zjeść w jednej z wielu doskonałych restauracji (wiele z zewnętrznym patio jadalni), odwiedź odkryty rynku rolnika i kupić ekologicznie uprawianych owoców, warzyw, kwiatów i roślin, zakup sztuki i rzemiosła na wystawie chodniku sztuki, która jest tuż przy plaży, wypożyczyć rower lub rower zbudowany dla dwóch osób i jeździć na ścieżkach rowerowych wzdłuż oceanu, zjeść obiad w jednej z restauracji serwujących owoce morza i ryby na rynku otwartym powietrzu na Stearn Estakady lub sklep na Paseo Nuevo handlowego.

Istnieje accomidations w każdym przedziale cenowym, od niedrogich moteli do łóżka i śniadania do luksusowych hoteli, takich jak Four Seasons Biltmore i Bacara Resort and Spa.

Jeśli powyższe nie wystarczy, wycieczkę degustacja wina z winnic Botique w regionie winiarskim Santa Barbara, pływać łódką i wędkowania na jeziorze Cachuma, odwiedzić i grać w pokera, blackjacka, bingo, keno lub automatach na Chumash Resort and Casino odwiedź Solvang "duński Capital of America", przejdź spadochronowe lub wziąć lekcje latania na lotnisku w Santa Inez, zobacz historycznego starego zachodniego miasteczka Santa Ynez, odwiedź Pea Soup Andersen w Buellton lub po prostu długi relaksujący jazdy wzdłuż wybrzeża i cieszyć się wspaniałą pogodę podczas oglądania piękne krajobrazy.

napisane przez: